Przypomnij hasło

Logowanie

Stwórz konto

Artykuły - Digital Painting

 1. Digital Painting - Jak zrobić digital ze swojego zeskanowanego rysunku - Część I Digital Painting - Jak zrobić digital ze swojego zeskanowanego rysunku - Część I Digital Painting, Poradniki, Darmowe materiały Pierwsza część tutoriala w którym dowiecie się, jak w prosty sposób stworzyć digital painting na podstawie zeskanowanego szkicu :)
 2. Digital painting - Triki z kolorami - jak wybierać ciekawe kolory do rysunku - Poradnik Digital painting - Triki z kolorami - jak wybierać ciekawe kolory do rysunku - Poradnik Digital Painting Poradnik dla początkujących w digital paintingu - dowiedz się, jak wybierać ciekawe kolory do swoich ilustracji!
 3. Jak ćwiczyć, by stać się lepszym? - Digital painting Jak ćwiczyć, by stać się lepszym? - Digital painting Digital Painting Wskazówki dla początkujących w digital paintingu - jak ćwiczyć i co rysować, żeby szybko stać się lepszym :)
 4. Digital painting - Co to jest? Digital painting - Co to jest? Digital Painting Czym jest digital art, jaki tablet i program wybrać do digital paintingu, jak zacząć malować na tablecie - krótkie wprowadzenie dla zupełnie początkujących.
 5. Digital painting - 5 najczęściej popełnianych błędów - tutorial Digital painting - 5 najczęściej popełnianych błędów - tutorial Digital Painting Lista najważniejszych 5 błędów, które popełniają początkujący w digital paintingu oraz sposoby na ich unikanie :)
 6. Digital painting - Jak namalować portret - Poradnik Digital painting - Jak namalować portret - Poradnik Digital Painting Szczegółowy poradnik dla początkujących w digital paintingu. Dowiedz się, jak namalować portret - od szkicu do kolorów!
 7. Digital Painting - Ustawienia pędzli w photoshopie - Poradnik Digital Painting - Ustawienia pędzli w photoshopie - Poradnik Digital Painting Tutorial dla początkujących w digital arcie - jak zmieniać ustawienia pędzla w Photoshopie i wyciągnąć jak najwięcej ze swoich brushy!
 8. Najlepsze brushe do digital paintingu - 5 pędzli którymi namalujesz wszystko - Poradnik Najlepsze brushe do digital paintingu - 5 pędzli którymi namalujesz wszystko - Poradnik Digital Painting W tym poradniku poznacie 5 najlepszych brushy do digital artu, a także dowiecie się, jakich pędzli należy unikać!
 9. Digital Painting - Jaki tablet graficzny wybrać? Poradnik Digital Painting - Jaki tablet graficzny wybrać? Poradnik Digital Painting Jeśli masz problem z wyborem odpowiedniego tabletu graficznego, zajrzyj tutaj!
 10. Digital painting - Jak używać kolorów w cieniu i świetle? - Tutorial, poradnik Digital painting - Jak używać kolorów w cieniu i świetle? - Tutorial, poradnik Digital Painting Dokładny tutorial tłumaczący krok po kroku jak w digital paintingu malować cień i światło w portretach.
 11. Digital painting - Podstawy - Jak cieniować? Malowanie waloru Digital painting - Podstawy - Jak cieniować? Malowanie waloru Digital Painting Wyczerpujący tutorial dla początkujących w digital paintingu - jak realistycznie cieniować i jak unikać podstawowych błędów w malowaniu waloru.
 12. Digital painting - Podstawy - Jak blendować kolory? Digital painting - Podstawy - Jak blendować kolory? Łatwy poradnik dla wszystkich początkujących w digital paintingu - jak łączyć (blendować) kolory oraz jak unikać podstawowych błędów.
 13. Digital Painting - Jak zacząć? Etapy Pracy. Digital Painting - Jak zacząć? Etapy Pracy. Digital Painting Jeśli kiedyś zastanawiałeś się czym jest digital painting, oraz w jaki sposób powstaje ilustracja cyfrowa, zapraszamy do przeczytania tego mini-poradnika.
 14. Premiera kursu! Digital Painting - Photoshop - Techniki zaawansowane Premiera kursu! Digital Painting - Photoshop - Techniki zaawansowane Digital Painting, Nowości Interesujesz się rysunkiem cyfrowym? Ten kurs powinien Cię zainteresować :)
 15. Premiera kursu - Digital Painting - Concept Art - Projektowanie postaci Premiera kursu - Digital Painting - Concept Art - Projektowanie postaci Digital Painting, Nowości Jeśli interesuje was projektowanie postaci, to w tym kursie na pewno znajdziecie wiele przydatnych informacji.Jaki kurs online wybrać?

Jeśli nie jesteś zdecydowany, skorzystaj z naszych podpowiedzi

Zobacz

Jakiego oprogramowania chcesz się nauczyć?

 • kursy online Autocad
 • kursy online Blender
 • kursy online Digital Painting
 • kursy online Illustrator
 • kursy online Marvelous Designer
 • kursy online 3ds Max
 • kursy online Photoshop
 • kursy online Programowanie Android
 • kursy online Frontend
 • kurs online Java
 • kursy online programowania - Kotlin
 • kursy online Programowanie Python
 • kursy online Revit
 • kursy online Rhinoceros 3d
 • kursy online Sketchup
 • kursy online Substance Painter
 • kursy online V-ray
 • kursy online Zbrush