Illustrator - Poradniki, blog o grafice komputerowej 2D i 3D - poradniki od CGwisdom.pl

  1. Jak zamienić grafikę rastrową na wektorową? Illustrator - Poradnik, tutorial Jak zamienić grafikę rastrową na wektorową? Illustrator - Poradnik, tutorial Illustrator Z tego poradnika dowiecie się jak wykorzystać grafikę rastrową do stworzenia wektorowych prac w Illustratorze
  2. Illustrator - jak dodać stronę? Praca z wieloma obszarami roboczymi - tutorial, poradnik Illustrator - jak dodać stronę? Praca z wieloma obszarami roboczymi - tutorial, poradnik Illustrator Z tego poradnika dowiecie się min. jak eksportować wielostronicowe PDFy i korzystać z funkcji edycji obszarów roboczych.
  3. Illustrator - jak zaokrąglić rogi? Poradnik, tutorial Illustrator - jak zaokrąglić rogi? Poradnik, tutorial Illustrator Przygotowaliśmy dla was poradnik, z którego dowiecie się, jak zaokraglić rogi obiektu i jakie opcje kryją się w widżecie Aktywne Narożniki.
  4. Illustrator - Jak zrobić gradient? Tutorial, poradnik Illustrator - Jak zrobić gradient? Tutorial, poradnik Illustrator Nie wiesz, jak zabrać się do pracy z gradientem w Illustratorze? Dzięki temu poradnikowi bez trudu opanujesz podstawowe funkcje tego narzędzia
  5. Illustrator - jak połączyć ścieżki? Tutorial, poradnik Illustrator - jak połączyć ścieżki? Tutorial, poradnik Illustrator Krótki poradnik, z którego dowiecie się, jak na różne sposoby łączyć i wycinać obiekty w Illustratorze.
  6. Illustrator - jak wypełnić kolorem obiekt - tutorial, poradnik Illustrator - jak wypełnić kolorem obiekt - tutorial, poradnik Illustrator Dopiero zaczynasz swoją przygodę z Adobe Illustrator? Przygotowaliśmy przystępny poradnik, o tym, jak korzystać z podstawowych narzędzi wypełnienia.
  7. Jak zrobić domek dla ptaków w Adobe Illustrator? Tutorial i wiosenne inspiracje. Jak zrobić domek dla ptaków w Adobe Illustrator? Tutorial i wiosenne inspiracje. Illustrator Wielkimi krokami zbliża się wiosna! Z tej okazji przygotowaliśmy tutorial, dzięki któremu przygotujecie oryginalne ilustracje na waszego bloga i Facebooka :)