Nasi autorzy

Zobacz, kto będzie Cię uczył w naszych kursach online.
Nasi trenerzy to doświadczeni architekci, graficy, projektanci i dekoratorzy wnętrz. Każdy z nas może się pochwalić bogatym portfolio pełnym projektów, nad którymi pracowaliśmy. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy programy, których uczymy. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowościami w SketchUp, 3ds Max, Revit, V-ray i innych programach do projektowania i modelowania 3D i 3D, tworzenia wizualizacji i grafiki komputerowej.
Naszą misją jest nauczyć Cię obsługi nowych programów. Chcemy, żeby Twoje doświadczenia z każdym oprogramowaniem były pozytywne. Wiemy, jak ważne jest kształtowanie poprawnych nawyków już od pierwszego kontaktu z danym systemem. Dlatego jak duża uwagę poświęcamy optymalizacji pracy. Dzięki temu, gdy później sam będziesz tworzyć projekty i modele budynków, projekty i wizualizacje wnętrz - Twoja praca będzie przyjemnością."

 • Mateusz Ciećwierz Architekt, grafik 3d ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Założyciel serwisu CG Wisdom. Autor ponad 25 kursów z oprogramowania 3ds Max i V-ray. Fan gier, komiksów i starych samochodów.
 • Sylwia Golisz Projektantka wnętrz ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Absolwentka kierunku architektura wnętrz, Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu. Projektant w Creas Solutions. Pasjonatka nowoczesnego designu i koloru we wnętrzach.
 • Adam Tkocz Architekt, Grafik 3d ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Architekt w Pracowni Projektowej Malachit. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując zarówno dla klientów prywatnych jak i komercyjnych. Entuzjasta i pasjonat współczesnej architektury, grafiki 3d i skandynawskiego designu.
 • Piotr Kurpiewski Architekt, Grafik ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Z wykształcenia architekt, absolwent architektury i urbanistyki na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Z pasji grafik i edukator zafascynowany nowymi technologiami. Założyciel studia wizualizacji niuanse, w którym realizuje zlecenia z zakresu architektury, grafiki i projektowania.
 • Michał Kubas 3d Artist & Environment Artist
  Kursy tego autora
  W branży gier pracuje od ponad 10 lat. Przez ten czas tworzył gry zarówno na urządzenia mobilne, pc jak i konsole. Pracował m.in. przy takich tytułach jak: Deadfall Adventures, Dead Island Riptide, Painkiller Hell & Damnation. Obecnie pracuje nad grami na konsole najnowszej generacji.
 • Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalizacją grafik projektowy. Grafik 2d i 3d jak również pasjonat sztuki nowoczesnych mediów, uczestnik festiwalu Kinetica Art Fair w Londynie 2014 jak również polskich festiwali filmów animowanych.
 • Michał Motulewicz Grafik, Freelancer ocena: 4.8  
  Kursy tego autora
  Senior Concept Artist w Remedy. Współpracował przy projektach Netflixa i PKO. Absolwent wydziału Grafiki komputerowej Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych. Jego prace możecie znaleźć na Artstation
 • Sara Rauhut Architekt, Podróżniczka ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Absolwentka Architektury i Urbanistyki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Interesuje się zarówno współczesną, jak i tradycyjną architekturą. Doświadczenie i inspiracje architektoniczne zdobywa w dużej mierze dzięki podróżom.
 • Wiktor Sołtysiak Projektant, Wykładowca ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Projektant w branży budownictwa lądowego, wykładowca oraz nauczyciel programu AutoCAD. Posiada 10-letnie doświadczenie w pracy z programem. Na co dzień pracuje modelując różnego rodzaju ciekawe konstrukcje. Twórca wielu ciekawych zastosowań dla funkcji w AutoCAD.
 • Wojciech Jędrosz Architekt ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Absolwent Architektury i Urbanistyki Krakowskiej Akademii, oraz studiów podyplomowych Building Information Modeling na Politechnice Krakowskiej. Tutor programu Autodesk Revit, aktywny freelancer, twórca wizualizacji i animacji architektonicznych.
 • Krzysztof Sałek Generalista 3d ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Generalista 3D specjalizujący się w renderingu i compositingu. Współpracował z takimi studiami jak Badi Badi, Televisor, Orka, Ars Thanea. Jest wykladowcą w szkole DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy. Prowadzi fanpage Eyecandy.
 • Piotr Bieryt Grafik ocena: 4.7  
  Kursy tego autora
  Zajmuje się grafiką 3D, głównie związaną z tworzeniem modeli do gier. Więcej prac autora można znaleźć na stronie Artstation.
 • Michał Kalisz 3d Artist ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Zajmuje się grafiką 3D, zawodowo 6 lat. Specjalizuje się w tworzeniu modeli do gier szczególnie broni i samochodów, ale tworzenie czegokolwiek twórczego i kreatywnego sprawia mu dużo satysfakcji. Aktualnie pracuje w branży gier.
 • Karol Kurek Programista ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Zawodowy programista aplikacji mobilnych na platformę iOS. Fascynat matematyki i rosyjskiego. Niegdyś mistrz szachowy Lubelszczyzny. W wolnym czasie lubi pomagać innym.
 • Arkadiusz Wrzos Programista ocena: 4.5  
  Kursy tego autora
  Na co dzień programista aplikacji mobilnych na platformę Android, w wolnych chwilach zajmuje się programowaniem i integrowaniem elektroniki do zabawek dziecięcych. Uwielbia spędzać czas z rodziną, czytać o zielonym robocie i opisywać się w trzeciej osobie.
 • Maciej Janaszek Concept Artist ocena: 4.7  
  Kursy tego autora
  Doświadczony concept artista. Od ośmiu lat związany z branżą produkcji gier komputerowych. Pracował przy tytułach takich jak Sniper : Ghost Warrior 2, Dead Island : Riptide, Dying Light. Obecnie pracuje w People Can Fly. Jego prace możecie znaleźć na Artstation.
 • Iza Łuszczkiewicz Architekt ocena: 4.9  
  Kursy tej autorki
  Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Prowadzi swoje biuro architektoniczne w Katowicach. Swoją działalność zawodową łączy z prowadzeniem szkoleń w zakresie obsługi Archicada.
 • Magdalena Jacewicz Architekt wnętrz ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej, studiów magisterskich o kierunku architektura wnętrz. Wielbicielka funkcjonalnych rozwiązań projektowych. Kieruje się doktryną modernizmu, Ludwiga Mies van der Rohe, "Less is more".
 • Jakub Wydro Generalista 3D oraz Character Artist ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Współpracuje z najlepszymi firmami CG w Polsce. Więcej jego prac możecie zobaczyć na Artstation.
 • Emilia Dudzińska BIM Manager ocena: 4.9  
  Kursy tej autorki
  BIM Manager w biurze architektonicznym. Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, obecnie w trakcie studiów doktoranckich. Na co dzień pracuje w programach 3ds max + v-ray, Revit, Autocad, a z pasji dzieli się wiedzą na ich temat.
 • Michał Lipiński Projektant ocena: 4.4  
  Kursy tego autora
  Zajmuje się projektowaniem specjalistycznym z zakresu wzornictwa przemysłowego i pojazdów oraz jachtów. Zaprojektował prototyp łodzi motorowej dla Insider Yachts. Aktualnie pracuje w biurze projektowym SOKKA. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w programie Rhinoceros 3D.
 • Zuzanna Furmaniak Ilustratorka i projektantka ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Ilustratorka i projektantka z Gdańska.
 • Sebastian Boryczka Architekt ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Absolwent Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej, od prawie dziesięciu lat pracujący zarówno jako architekt, grafik i korepetytor. Na co dzień miłośnik lekkiej atletyki, dobrych książek oraz rajdów samochodowych.
 • Jakub Reda Architekt, Projektant wnętrz ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Na co dzień prowadzi studio projektowania wnętrz Między Liniami oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie, gdzie analizuje rzuty mieszkań deweloperskich.
 • Marta Maksymiec Artystka 2D i 3D ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Freelancerka z wieloletnim doświadczeniem w branży kreatywnej. Współpracowała z warszawskim studiem animacji BluBlu Studios. Na przestrzeni lat zajmowała się wykorzystaniem grafiki wektorowej w animacji, grach komputerowych, projektowaniu i branży modowej.
 • Dominika Krysztofińska Architekt krajobrazu i wnętrz ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Realizuje zlecenia z zakresu grafiki, architektury oraz web designu. Prowadzi korepetycje z programów graficznych.
 • Wojciech Boś Concept artist ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Od kilkunastu lat zajmuje się zawodowo grafiką komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam. Głównie jednak z zamiłowania tworzy Concept arty przy użyciu wszelkich dostępnych technik.
 • Patryk Cackowski Konstruktor, Technolog, Programista CNC ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Na co dzień zajmuje się tworzeniem grafiki 3D oraz programowaniem maszyn CNC. Prowadzi szkolenia z zakresu oprogramowania CAD oraz CAM.
 • Witold Sałaciński Architekt, projektant budynków ocena: 4.9  
  Kursy tego autora
  Z wykształcenia inżynier architekt. Absolwent kierunku architektura i urbanistyka Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Projektant budynków o różnych funkcjach. Pasjonat fotografii lotniczej i sportu.
 • Jarosław Piszczek Architekt, Grafik 3D ocena: 5.0  
  Kursy tego autora
  Absolwent wydziału budownictwa Politechniki Krakowskiej. Pracuje w biurze przy tworzeniu projektów architektonicznych oraz konstrukcyjnych. Zajmuje się także grafiką 3D w zakresie wizualizacji architektury. W pracy korzysta z programów AutoCAD oraz Blender. Więcej prac można zobaczyć na Behance.
 • Maciej Łata Architekt ocena: 4.9  
  Kursy tego autora
  Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Na co dzień pracuje w biurze architektonicznym zajmując się większymi tematami zamówień publicznych. W pracy na bieżąco korzysta z oprogramowania Archicada. W wolnych chwilach miłośnik podróżowania i zwiedzania.
 • Marta Staniszewska Architektka ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Absolwentka Architektury Politechniki Gdańskiej. Pracuje w poznańskim biurze projektowym i kształci się w kierunku zarządzania i koordynacji projektami BIM. W wolnym czasie miłośniczka sportowych aktywności i wystaw sztuki współczesnej.
 • Marta Piasecka Architekta, Projektantka wnętrz ocena: 4.9  
  Kursy tej autorki
  Ukończyła architekturę na Politechnice Gdańskiej, a od początku swojej ścieżki zawodowej zajmuje się projektowaniem wnętrz. Jej zdaniem kluczem do udanego projektu jest zrozumienie potrzeb i marzeń klienta. Projekty autorstwa Marty znajdziecie na jej instagramie oraz stronie.
 • Joanna Konstanty Architekt ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Magister inżynier architektury, z wyróżnieniem ukończyła Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, czynny architekt z uprawnieniami. Od 2018 roku stale związana z zawodem. Z pasją poszukuje optymalnych rozwiązań realnych problemów, z którymi styka się w pracy.
 • Konrad Wojtasik ARCHITEKT, PASJONAT ARCHITEKTURY ocena: 4.9  
  Kursy tego autora
  Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Świętokrzyskiej. Architekt z uprawnieniami i kilkunastoletnim stażem. W swojej karierze zawodowej zajmuję się projektami obejmującymi budownictwo jednorodzinne, wielorodzinne, użyteczność publiczną oraz wnętrza indywidualne.
 • Adrian Szerszeń Architekt, Grafik ocena: 4.9  
  Kursy tego autora
 • Zuzanna Żaczek Architekt, Projektantka wnętrz, Freelancer ocena: 5.0  
  Kursy tej autorki
  Absolwentka WSEiZ, która z pasji zajmuje się projektowaniem wnętz. Od 3 lat pracuję jako freelancer. Projektowała wnętrza dla prywatnych klientów, tworzyła rysunki techniczne do mieszkań, budynków wielorodzinnych, a także hoteli.
 • Gabriela Krawczyk Architekta wnętrz ocena: 4.9  
  Kursy tej autorki
  Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Od ponad 5-ciu lat pracuje w zawodzie, przygotowując głównie projekty mieszkań i domów. W projektowaniu najważniejsze jest dla niej tworzenie unikalnych wnętrz z duszą, pasujących charakterem do użytkownika.