Artykuły - Emilia Dudzińska

 1. Revit - Jak zmienić sposób zaokrąglania jednostek w etykietach, metkach pomieszczeń - Poradnik, tutorial Revit - Jak zmienić sposób zaokrąglania jednostek w etykietach, metkach pomieszczeń - Poradnik, tutorial Revit Chcesz dowiedzieć się jak zmienić sposób zaokrąglania powierzchni na etykietach? Sprawdź nasz poradnik!
 2. Revit - Jak zrobić stropodach - Poradnik, tutorial Revit - Jak zrobić stropodach - Poradnik, tutorial Revit Krótki poradnik jak zrobić stropodach w programie Revit.
 3. Revit - Jak obrócić widok na arkuszu - Poradnik, tutorial Revit - Jak obrócić widok na arkuszu - Poradnik, tutorial Revit Krótki tutorial o tym jak obrócić widok na arkuszu w programie Revit
 4. Revit - Jak zrobić widok rozłożony 3D - Poradnik, tutorial Revit - Jak zrobić widok rozłożony 3D - Poradnik, tutorial Revit Artykuł o tworzeniu widoków rozłożonych, które pozwalają zaprezentować projekt bardziej atrakcyjny wizualnie i zrozumiały sposób.
 5. Revit - Kota wysokościowa - Jak zrobić? Revit - Kota wysokościowa - Jak zrobić? Revit Tutorial o tworzeniu własnego symbolu koty wysokościowej i parametrach odpowiadających za jej tworzenie.
 6. Revit - Tworzenie etykiet - Poradnik, tutorial Revit - Tworzenie etykiet - Poradnik, tutorial Revit W tym tutorialu omówione jest tworzenie etykiet wraz z ich kategoriami oraz szczegółowo omówionym przykładem etykiety pomieszczenia.
 7. Revit - Czym są etykiety? Poradnik, tutorial Revit - Czym są etykiety? Poradnik, tutorial Revit Z tego poradnika dowiesz się czym są etykiety w programie Revit.
 8. Revit - Kopiowanie z punktem bazowym - Poradnik, tutorial Revit - Kopiowanie z punktem bazowym - Poradnik, tutorial Revit W tym tutorialu dowiesz się jako kopiować elementy względem punktu bazowego w Revit.
 9. Revit - Kopiowanie z pliku do pliku - Poradnik, tutorial Revit - Kopiowanie z pliku do pliku - Poradnik, tutorial Revit Z tego artykułu dowiesz się jak kopiować elementy z pliku do pliku w programie Revit
 10. Revit - Różnica pomiędzy parametrem typu a parametrem elementu - Tutorial, poradnik Revit - Różnica pomiędzy parametrem typu a parametrem elementu - Tutorial, poradnik Revit Z tego poradnika dowiesz się czym różni się parametr typu od parametru elementu podczas edycji rodzin w programie Revit.
 11. Revit - Co to są szablony rodzin - Tutorial, poradnik Revit - Co to są szablony rodzin - Tutorial, poradnik Revit Chcesz wiedzieć czym są szablony rodzin w programie Revit? Sprawdź nasz poradnik. :)
 12. Revit - Jak nadać parametr materiału - Tutorial, poradnik Revit - Jak nadać parametr materiału - Tutorial, poradnik Revit Przygotowaliśmy krótki tutorial o tym jak nadać parametr materiału
 13. Revit - Jak wymodelować stolik używając płaszczyzn odniesienia i parametrów typu - Tutorial, poradnik Revit - Jak wymodelować stolik używając płaszczyzn odniesienia i parametrów typu - Tutorial, poradnik Revit W tym poradniku pokażemy Ci jak wymodelować stolik i zapisać go jako gotową rodzinę.
 14. Revit - Na co zwrócić uwagę zaczynając tworzyć rodzinę - Tutorial, poradnik Revit - Na co zwrócić uwagę zaczynając tworzyć rodzinę - Tutorial, poradnik Revit Kilka porad na co w szczególności zwrócić uwagę przy tworzeniu nowej rodziny
 15. Revit - Rodziny - Co to jest i do czego służą? Revit - Rodziny - Co to jest i do czego służą? Revit Wprowadzenie do zagadnień związanych z tworzeniem rodzin w programie Revit.
 16. Revit - Jak dodać elewację - Tutorial, poradnik Revit - Jak dodać elewację - Tutorial, poradnik Revit Krótki poradnik jak dodać elewację w programie Revit
 17. Revit - Jak zapisać plik PDF - Tutorial, poradnik Revit - Jak zapisać plik PDF - Tutorial, poradnik Revit Tutorial jak wydrukować arkusz lub wiele arkuszy do pliku .pdf w dobrej skali i nie tylko
 18. Revit - Jak wczytać rodzinę - Tutorial, poradnik Revit - Jak wczytać rodzinę - Tutorial, poradnik Revit Z tego krótkiego poradnika dowiesz się jak wczytać nowe bazy rodzin w programie Revit
 19. Revit - Jak zmienić jednostki - Tutorial, poradnik Revit - Jak zmienić jednostki - Tutorial, poradnik Revit Z tego, krótkiego poradnika dowiesz się jak szybko i bez problemu zmienić jednostki w programie Revit :)
 20. Revit - jak zmienić język? Poradnik, tutorial Revit - jak zmienić język? Poradnik, tutorial Revit Z tego poradnika dowiesz się jak w prosty sposób zmienić język programu Revit.
 21. Revit - Jak wymiarować? Tutorial, poradnik Revit - Jak wymiarować? Tutorial, poradnik Revit Tutorial o rodzajach wymiarowania, podstawowych ich parametrach, dodawaniu i odejmowaniu linii wymiarowych, blokowaniu odległości
 22. Revit - Jak dodać poziom? - Tutorial, poradnik Revit - Jak dodać poziom? - Tutorial, poradnik Revit Revit: Jak dodać poziom? W artykule tutorial oraz porady o korzystaniu z oznaczenia poziomu
 23. 3ds Max - Jak wyrenderować siatkę obiektu korzystając z funkcji VrayEdgesTex - Tutorial 3ds Max - Jak wyrenderować siatkę obiektu korzystając z funkcji VrayEdgesTex - Tutorial 3ds Max W tym tutorialu zobaczycie jak w prosty sposób wyrenderować siatkę obiektu korzystając z materiału VrayEdgesTex.
 24. Jak zaokrąglić narożniki przy pomocy materiału VrayEdgesTex - Tutorial - 3ds Max - V-ray Jak zaokrąglić narożniki przy pomocy materiału VrayEdgesTex - Tutorial - 3ds Max - V-ray Jak zaokrąglić narożniki łatwo, szybko i bez ingerencji w geometrię.
 25. Tutorial - 3ds Max - Vray - Jaką rozdzielczość ustawić by uzyskać wydruk w jakości 300 dpi? Tutorial - 3ds Max - Vray - Jaką rozdzielczość ustawić by uzyskać wydruk w jakości 300 dpi? 3ds Max Pomocny narzędzie wbudowane w 3ds Max, które pozwala szybko i sprawnie określić wysokość i szerokość obrazu.
 26. Tutorial - 3ds Max - MultiTexture - Jak zróżnicować tekstury na przykładzie drewnianej podłogi Tutorial - 3ds Max - MultiTexture - Jak zróżnicować tekstury na przykładzie drewnianej podłogi 3ds Max Omówienie plug-inu MuliTexture, który umożliwia stworzenie niepowtarzalnych parametrów bitmapy.
 27. Poradnik 3ds Max - Floor Generator - Omówienie parametrów Poradnik 3ds Max - Floor Generator - Omówienie parametrów 3ds Max Omówienie wszystkich parametrów skryptu, które pozwolą stworzyć niepowtarzalne, realistyczne panele, chodniki i kafelki
 28. Jak stworzyć losowy materiał w 3ds Maxie? Zastosowanie Material by Element i Multi Sub-Object Jak stworzyć losowy materiał w 3ds Maxie? Zastosowanie Material by Element i Multi Sub-Object 3ds Max Z tego poradnika dowiesz się jak stworzyć losowy materiał z wykorzystaniem Material by element oraz Multi Sub-Object