Poradnik, blog o grafice komputerowej 2D i 3D - digital art tutorial - poradniki od CGwisdom.pl

  1. Digital Painting - Jak zrobić digital ze swojego zeskanowanego rysunku - Część II Digital Painting - Jak zrobić digital ze swojego zeskanowanego rysunku - Część II Digital Painting Druga część poradnika, w którym dowiecie się, jak stworzyć digital painting z zeskanowanego szkicu!
  2. Digital Painting - Jak zrobić digital ze swojego zeskanowanego rysunku - Część I Digital Painting - Jak zrobić digital ze swojego zeskanowanego rysunku - Część I Digital Painting Pierwsza część tutoriala w którym dowiecie się, jak w prosty sposób stworzyć digital painting na podstawie zeskanowanego szkicu :)
  3. Digital painting - Triki z kolorami - jak wybierać ciekawe kolory do rysunku - Poradnik Digital painting - Triki z kolorami - jak wybierać ciekawe kolory do rysunku - Poradnik Digital Painting Poradnik dla początkujących w digital paintingu - dowiedz się, jak wybierać ciekawe kolory do swoich ilustracji!
  4. Jak ćwiczyć, by stać się lepszym? - Digital painting Jak ćwiczyć, by stać się lepszym? - Digital painting Digital Painting Wskazówki dla początkujących w digital paintingu - jak ćwiczyć i co rysować, żeby szybko stać się lepszym :)
  5. Digital painting - Co to jest? Digital painting - Co to jest? Digital Painting Czym jest digital art, jaki tablet i program wybrać do digital paintingu, jak zacząć malować na tablecie - krótkie wprowadzenie dla zupełnie początkujących.
  6. Digital painting - 5 najczęściej popełnianych błędów - tutorial Digital painting - 5 najczęściej popełnianych błędów - tutorial Digital Painting Lista najważniejszych 5 błędów, które popełniają początkujący w digital paintingu oraz sposoby na ich unikanie :)
  7. Digital painting - Jak namalować portret - Poradnik Digital painting - Jak namalować portret - Poradnik Digital Painting Szczegółowy poradnik dla początkujących w digital paintingu. Dowiedz się, jak namalować portret - od szkicu do kolorów!
  8. Digital Painting - Ustawienia pędzli w photoshopie - Poradnik Digital Painting - Ustawienia pędzli w photoshopie - Poradnik Digital Painting Tutorial dla początkujących w digital arcie - jak zmieniać ustawienia pędzla w Photoshopie i wyciągnąć jak najwięcej ze swoich brushy!
  9. Najlepsze brushe do digital paintingu - 5 pędzli którymi namalujesz wszystko - Poradnik Najlepsze brushe do digital paintingu - 5 pędzli którymi namalujesz wszystko - Poradnik Digital Painting W tym poradniku poznacie 5 najlepszych brushy do digital artu, a także dowiecie się, jakich pędzli należy unikać!
  10. Digital painting - Jak używać kolorów w cieniu i świetle? - Tutorial, poradnik Digital painting - Jak używać kolorów w cieniu i świetle? - Tutorial, poradnik Digital Painting Dokładny tutorial tłumaczący krok po kroku jak w digital paintingu malować cień i światło w portretach.