Poradnik, blog o grafice komputerowej 2D i 3D - Agnieszka Zakrzewska-Kowalska - poradniki od CGwisdom.pl

 1. Revit czy Archicad - Jaki program wybrać - Poradnik Revit czy Archicad - Jaki program wybrać - Poradnik Revit, Archicad Artykuł przybliża ogólną charakterystykę programów i pomaga poznać ich mocne i słabe strony. Nie sugeruje jednak wyboru któregokolwiek z nich.
 2. Revit – Jak zrobić zestawienie pomieszczeń? Poradnik, tutorial Revit – Jak zrobić zestawienie pomieszczeń? Poradnik, tutorial Revit Z artykułu dowiesz się jak sporządzić zestawienie pomieszczeń, o czym należy pamiętać wykonując takie zestawienie oraz do czego może być ono przydatne.
 3. Revit - Jak zrobić zestawienie okien? Poradnik, tutorial Revit - Jak zrobić zestawienie okien? Poradnik, tutorial Revit W poniższym artykule wyjaśniam jak zrobić zestawienie okien oraz ja uzupełnić zestawienie komponentami stolarki okiennej.
 4. Revit – Jak zrobić zestawienie materiałów? – poradnik, tutorial Revit – Jak zrobić zestawienie materiałów? – poradnik, tutorial Revit W poniższym artykule wyjaśniam, co to jest zestawienie, do czego nam ono jest potrzebne oraz jak w Revicie możemy stworzyć zestawienie materiałów.
 5. Revit – co to za program i do czego służy? – Poradnik Revit – co to za program i do czego służy? – Poradnik Revit Dzisiaj artykuł przygotowany specjalnie z myślą o nowych użytkownikach programu.
 6. Revit 2020 - Co nowego? Poradnik Revit 2020 - Co nowego? Poradnik Revit Artykuł przedstawia najważniejsze funkcje wprowadzone do najnowszej wersji programu Revit 2020 (Revit Architecture).
 7. Revit - Jak dodać komin? - Tutorial, poradnik Revit - Jak dodać komin? - Tutorial, poradnik Revit W tym artykule opowiem jak zrobić komin, wyciąć na niego otwór w dachu oraz dodać kominowe kratki wentylacyjne.
 8. Revit - Jak zrobić dach? - Tutorial, poradnik Revit - Jak zrobić dach? - Tutorial, poradnik Revit Z tego poradnika dowiesz się jak poprawnie zamodelować dach, jakie są metody tworzenia dachu i jak ich używać.
 9. Revit – Jak włączyć cienie? – Tutorial, poradnik Revit – Jak włączyć cienie? – Tutorial, poradnik Revit Z tego poradnika dowiesz się jak włączyć cienie w programie Revit.
 10. Revit – Jak zapisać plik w starszej wersji? – poradnik Revit – Jak zapisać plik w starszej wersji? – poradnik Revit Z tego poradnika dowiesz się czy zapis do starszej wersji pliku Revita jest możliwy.
 11. Revit - Jak zrobić przekrój łamany? Poradnik, tutorial Revit - Jak zrobić przekrój łamany? Poradnik, tutorial Revit Z tego poradnika dowiecie się jak wykonać przekrój łamany w programie Revit
 12. Revit – Jak włączyć przeglądarkę projektu? Tutorial, poradnik. Revit – Jak włączyć przeglądarkę projektu? Tutorial, poradnik. Revit W tym artykule dowiecie się jak wywołać ponownie przeglądarkę projektu.
 13. Revit – Jak zrobić przekrój? Tutorial, poradnik Revit – Jak zrobić przekrój? Tutorial, poradnik Revit W poniższym artykule opowiem utworzyć widok przekroju.
 14. Revit – Jak usunąć poziom? Tutorial, poradnik Revit – Jak usunąć poziom? Tutorial, poradnik Revit W poniższym artykule opowiem, co to jest poziom i dlaczego znajomość tego pojęcia jest ważna przy pracy z tym narzędziem.
 15. Revit 2019 – co nowego? Revit 2019 – co nowego? Revit Revit 2019 jest już dostępny! Przygotowaliśmy dla was artykuł przybliżający nowe funkcje.
 16. Revit - jak zacząć? Poradnik dla początkujących. Revit - jak zacząć? Poradnik dla początkujących. Revit Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jak funkcjonuje program Revita i o co w nim tak naprawdę chodzi - ten artykuł zdecydowanie Ci pomoże.