Piotr Kurpiewski

Architekt, Grafik

Ocena kursów autora: 5.0  

Z wykształcenia architekt, absolwent architektury i urbanistyki na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Z pasji grafik i edukator zafascynowany nowymi technologiami. Założyciel studia wizualizacji niuanse, w którym realizuje zlecenia z zakresu architektury, grafiki i projektowania przemysłowego. Twórca platformy ModelUp oferującej zaawansowane modele 3D przeznaczone do użytku w SketchUpie. Od 2019 roku rozwija karierę naukową na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, gdzie prowadzi autorski kurs komputerowego wspomagania  projektowania. Prace jego studentów można zobaczyć w galerii.

W CG Wisdom realizuje głównie materiały poświęcone grafice 3D. Regularnie nagrywa tutoriale i pisze artykuły na temat SketchUpa i V-Raya.

Każdą wolną chwilę spędza na Suwalszczyźnie. W otoczeniu natury oddaje się swoim zainteresowaniom: czytaniu książek i aktywności fizycznej.

Wyróżnione opinie

 • Olga Sroka Opinia o kursie: Kurs SketchUp Pro - Szkolenie dla początkujących od podstaw online 29-01-2022
  Opinia potwierdzona zakupem

  Powyższy kurs to pierwszy jaki przerobiłam i zdecydowanie nie ostatni. Do tej pory korzystałam z różnych narzędzi- zarówno oficjalnego podręcznika firmy SketchUp, jak i tutoriali znalezionych w sieci. Żadne z tych źródeł jednak nie spełniło moich oczekiwań w tak ogromnym stopniu, jak powyższy kurs. Wiedza przekazywana w nim jest w sposób bardzo przystępny i wyczerpujący. Prowadzący wyjaśnia podstawy programu w sposób tak klarowny, że już po zakończeniu kursu jesteśmy w stanie naprawdę swobodnie poruszać się po interfejsie czy rozmaitych funkcjach programu. Sama struktura kursu- podzielonego na mniejsze

 • Anna Casciarri Opinia o kursie: Sketchup - Vray 5 - Kurs wizualizacji wnętrz od podstaw 30-01-2022
  Opinia potwierdzona zakupem

  Doskonały kurs, jak wszystkie kursy Pana Piotra Kurpiewskiego, których mam już wiele. Dzięki nim unikam czasochłonnego poszukiwania rozwiązań w nowych edycjach SketchUp i V-ray. Gorąco polecam.

 • Joanna Opinia o kursie: Kurs Vray 5 i 6 dla Sketchup - od podstaw, dla początkujących 06-12-2022
  Opinia potwierdzona zakupem

  Kurs jest świetny! Chyba najlepszy, jaki przeszłam. Cieszę się, że go przerobiłam. Teraz już wszystko rozumiem. Żałuję jedynie, że nie zabrałam się za niego wcześniej, oszczędziłabym sobie wiele godzin frustrującej pracy

Kursy tego autora

Artykuły autora

Zobacz wszystkie artykuły autora