Aktualizacja kursów z programów 3ds Max + V-ray!

Data publikacji: 11-05-2018  |  Data aktualizacji: 06-02-2023  | Autor: Mateusz Ciećwierz

Aktualizacja kursów z programów 3ds Max + V-ray!


Do wszystkich kursów, które tego wymagały dodaliśmy nagranie pt. "00 -Aktualizacja kursu - Omówienie V-raya 3.6", w którym wytłumaczone zostały najważniejsze różnice między najnowszą wersja V-raya, a starszymi np 2.0.

Największe zmiany, które mogą nas zainteresować po przesiadce na nowego V-raya, na szczęście ułatwiają pracę, a nie ją utrudniają. Nie musimy się już obecnie przejmować w ogóle "subdivs" zarówno w światłach jak i materiałach. Sam proces ustawiania próbnego renderu jak i finalnego ujęcia stał się dużo prostszy.

Dodatkowo w jednej z ostatnich aktualizacji V-raya zostało dodane narzędzie V-ray Denoiser, które może znacznie poprawić jakość naszego renderu bez zwiększania czasu jego liczenia. Narzędzie te opisaliśmy w artykule pod tym adresem.

Film z aktualizacją jest dostępny oczywiście zarówno dla osób, które dopiero zakupią kurs jak i dla tych, które posiadają już nasze kursy.

Pozdrawiamy! :)

Autor

Mateusz Ciećwierz Architekt, grafik 3d

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Założyciel serwisu CG Wisdom. Autor ponad 25 kursów z oprogramowania 3ds Max i V-ray. Fan gier, komiksów i starych samochodów.

Przeczytaj o programie 3ds Max na naszym blogu