Maciej Janaszek

Concept Artist

Ocena kursów autora: 4.7  

Doświadczony concept artista. Od ośmiu lat związany z branżą produkcji gier komputerowych. Pracował przy tytułach takich jak Sniper : Ghost Warrior 2, Dead Island : Riptide, Dying Light. Obecnie pracuje w People Can Fly. Jego prace możecie znaleźć na Artstation.

Wyróżnione opinie

 • Łukasz Opinia o kursie: Kurs - Digital Painting - Concept Art - Projektowanie postaci 20-11-2019
  Opinia potwierdzona zakupem

  Kurs bardzo dobry. Fajne jest to, że przechodzimy przez cały flow tworzenia ilustracji… od fazy analizy i zbierania refek, poprzez szkic, aż po gotowy koncept. Materiał zawiera dużo przydatnych informacji "od kuchni" prosto od osoby z branży. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejny kurs tego autora. Polecam.

 • Krzysiek Opinia o kursie: Kurs - Digital Painting - Concept Art - Projektowanie postaci 02-09-2021
  Opinia potwierdzona zakupem

  Świetny kurs, przebieg pracy pokazany przez osobę z branży. Oprócz wytłumaczenia jak tworzyć ilustracje, jest też masa wskazówek odnośnie pracy koncepciarza. Czekam na kolejne kursy tego autora. Bardzo polecam :)

 • Bjetek Opinia o kursie: Kurs - Digital Painting - Concept Art - Projektowanie postaci 21-11-2022
  Opinia potwierdzona zakupem

  Kurs niezwykle pomocny, myśle, że głównie skierowany do osób średnio-zaawansowanych. Osobiście coś niecoś juz o concept arcie wiedziałem, ale znalazły się rzeczy na, które bez tego kursu bym nie wpadł. Jedyna wada to brak możliwości zobaczenia materiałów z rysowania w wersji full time bez przyspieszenia, ale to tylko szczegół. Jak za tą cene kurs bardzo przyjemny.

Kursy tego autora