Poradnik, blog o grafice komputerowej 2D i 3D - Zbrush - poradniki od CGwisdom.pl

 1. Zbrush - Jak zainstalować pędzle? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak zainstalować pędzle? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego poradnika dowiecie się jak dodać do waszego Zbrusha dodatkowe pędzle.
 2. Zbrush - Jak usunąć obiekt? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak usunąć obiekt? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego krótkiego poradnika dowiesz się jak skasować obiekt w programie Zbrush.
 3. Zbrush - Jak zapisać projekt? Zbrush - Jak zapisać projekt? Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jak zapisać swój projekt w programie Zbrush.
 4. Zbrush - Jak pomalować model? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak pomalować model? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jak pomalować swoją rzeźbę w trybie polypaint.
 5. Zbrush - Jak usunąć Zsphere? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak usunąć Zsphere? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego krótkiego poradnika dowiesz się jak usunąć Zsphere :)
 6. Zbrush - Jak zaimportować plik typu obj? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak zaimportować plik typu obj? Poradnik, tutorial Zbrush W tym poradniku pokażemy Ci w jaki sposób zaimportować pliki OBJ w programie Zbrush.
 7. Zbrush - Jak wypełnić dziurę w obiekcie? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak wypełnić dziurę w obiekcie? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jak załatać dziurę w obiekcie w programie Zbrush.
 8. Zbrush - Jak wykonać symetryczne odbicie subtoola? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak wykonać symetryczne odbicie subtoola? Poradnik, tutorial Zbrush W tym poradniku zobaczycie jak wykonać symetryczne odbicie subtoola w programie Zbrush.
 9. Zbrush - Z jakich pędzli korzystać? Poradnik, tutorial Zbrush - Z jakich pędzli korzystać? Poradnik, tutorial Zbrush W tym poradniku postaramy się nakierować z jakich pędzli warto korzystać w programie Zbrush :)
 10. Czy Zbrush jest darmowy? Poradnik Czy Zbrush jest darmowy? Poradnik Zbrush Z tego poradnika dowiesz się czy Zbrush to darmowy program :)
 11. Porównanie Zbrush oraz Zbrush Core - Najważniejsze różnice - Poradnik Porównanie Zbrush oraz Zbrush Core - Najważniejsze różnice - Poradnik Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jakie są najważniejsze różnice między Zbrushem, a Zbrushem w wersji Core.
 12. Premiera kursów! Zbrush - Przygotowanie postaci wikinga Premiera kursów! Zbrush - Przygotowanie postaci wikinga Zbrush, Nowości Opublikowaliśmy właśnie dwa nowe kursy z Zbrusha, które w całości są poświęcone wykonaniu stylizowanej postaci wikinga!
 13. Premiera kursu! Zbrush 2018 od podstaw Premiera kursu! Zbrush 2018 od podstaw Nowości, Zbrush Chcesz poznać program Zbrush od podstaw bez wychodzenia z domu? Sprawdź nasz najnowszy kurs :)
 14. Darmowy zestaw pędzli, tekstur alfa do takich programów jak Zbrush, Substance Painter, Quixel Darmowy zestaw pędzli, tekstur alfa do takich programów jak Zbrush, Substance Painter, Quixel Darmowe materiały
 15. Premiera kursu tworzenia modeli 3d do gier - Blender - Tarcza Premiera kursu tworzenia modeli 3d do gier - Blender - Tarcza Nowości Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z tworzeniem modeli do gier, to ten kurs na pewno Cię zainteresuje.
 16. Wydruk 3d rzeźby wykonanej w Zbrushu Wydruk 3d rzeźby wykonanej w Zbrushu Zbrush Jeśli zastanawiacie się czy modele wyrzeźbione w Zbrushu nadają się do druku 3d to zajrzyjcie na wykonany prze nas przykład :)