Kurs Blender - Szkolenie dla początkujących od podstaw online

Zdobądź solidne podstawy Blendera i twórz niesamowite wizualizacje oraz modele 3D.

Ocena kursu: 5.0     (10 ocen) Kup w prezencie

Kurs z napisami

Kurs zawiera napisy w językach:

Polski

Potrzebujesz napisów w innym języku? Napisz do nas na kontakt@cgwisdom.pl

Czego nauczysz się z tego kursu?

 • Konfiguracja programu
 • Poruszanie się po programie
 • Techniki modelowania
 • Importowanie modeli
 • Omówienie kamer
 • Głębia ostrości - DOF
 • Efekt rozmycia - Motion Blur
 • Silnik - Cycles
 • Rodzaje świateł
 • Optymalizacja renderingu
 • Omówienie light groups
 • Postprodukcja

Ten kurs obejmuje

 • 11 godzin 35 minut
 • 96 lekcji
 • Certyfikat ukończenia
 • Materiały szkoleniowe
 • Poziom: podstawowy
 • Użyte programy: Blender
Kup stały dostęp
do tego kursu za

197 zł
160,16 zł netto

Kup czasowy dostęp
do wszystkich kursów

od 149 zł/mies.

Sprawdź ofertę

Dla kogo jest ten kurs?

Blender to popularny, otwarty program do tworzenia grafiki 3D, animacji i modelowania. Kurs "Blender dla początkujących od podstaw" jest przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z tym programem lub usystematyzować swoją wiedzę.

Podczas kursu uczestnicy poznają podstawy obsługi programu Blender, takie jak np. tworzenie i edytowanie obiektów, modyfikowanie ich kształtu i wyglądu, pracę z kamerami i oświetleniem, a także tworzenie prostych scen. Kurs zawiera również sekcje poświęcone tworzeniu materiałów, oświetleniu i renderowaniu.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z podstawami pracy z programem Blender, a także nauczenie ich tworzenia prostych, trójwymiarowych modeli oraz scen. Po ukończeniu kursu uczestnicy powinni być w stanie samodzielnie tworzyć proste modele 3D i animować je za pomocą Blendera.

Wymagania

 • Aby uczestniczyć w kursie, potrzebujesz programu Blender. Możesz go pobrać za darmo ze strony producenta.

Certyfikat po skończeniu kursu Blender - Szkolenie dla początkujących od podstaw online

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych kursów dostępnych na platformie cgwisdom.pl, po ukończeniu kursu Blender - Szkolenie dla początkujących od podstaw online otrzymasz certyfikat. Wystarczy, że przerobisz wszystkie lekcje i wygenerujesz zaświadczenie o przejściu kursu. Przeczytaj, jak pobrać certyfikat ukończenia kursu online.

Opinie uczestników kursu Blender - Szkolenie dla początkujących od podstaw online

 • Vasyl 29-05-2024 Opinia potwierdzona zakupem

  Mi się bardzo spodobał ten kurs! jest bardzo dokładny. O ile dopiero zaczynam swoją przygodę z 3D, uważam że bardzo dużo nauczyłem się! Dziękuję!

 • Avis 15-05-2024 Opinia potwierdzona zakupem

  Instruktor ma niesamowite podejście do nauczania, które sprawia, że nauka Blendera staje się prosta i przyjemna. Nie przepadam za spotkaniami "in real life" więc to wspaniały pomysł dla osób które też za tym nie przepadają

 • B.S. 18-03-2024 Opinia potwierdzona zakupem

  bardzo dobrze poprowadzony kurs

 • Agnieszka Bednarska 20-12-2023 Opinia potwierdzona zakupem

  Bardzo fajny kurs, ciekawie prowadzony. Wszystko dobrze omówione. Polecam dla początkujących użytkowników i nie tylko :).

 • Sara 29-11-2023 Opinia potwierdzona zakupem

  Kurs bardzo fajnie wyjaśniony od A do Z. Jestem bardzo zadowolona :) Polecam

 • soull_ 26-11-2023 Opinia potwierdzona zakupem

  Świetny kurs, który pomógł mi zrozumieć podstawy. Polecam!

 • Paulina 25-10-2023 Opinia potwierdzona zakupem

  Zwięźle, na temat i bez wchodzenia w niepotrzebne opcje. Kurs pomógł mi zrozumieć i opanować program.

 • Paweł 17-10-2023 Opinia potwierdzona zakupem

  Polecam

 • Sylwia Famulska 18-09-2023 Opinia potwierdzona zakupem

  Pomocny i ciekawy kurs

 • Paulina Wrąbel 21-02-2023 Opinia potwierdzona zakupem

  Kurs bardzo rzeczowy i pomocny. Pokazuje ogromne możliwości programu.

ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE ZWIŃ


O czym jest kurs?

Kurs Blender dla początkujących od podstaw poświęcony jest kompleksowemu omówieniu programu od A do Z. Z tego szkolenia nauczysz się - oprócz niezbędnych podstaw – technik, które pozwolą Ci w prosty sposób wypracować płynny i efektywny sposób pracy.

Kurs Blender od podstaw - zakres i opis szkolenia

W kursie Blender od podstaw online przejdziesz krok po kroku wszystkie etapy tworzenia modelu 3D i wizualizacji w Blenderze + Cycles. Zaczniesz od poznania interfejsu programu i odpowiedniej konfiguracji. Swobodne nawigowanie w oprogramowaniu umożliwi Ci bardziej efektywną pracę - w naszych szkoleniach dla architektów zwracamy szczególną uwagę na to, aby od początku kształtować poprawne nawyki pracy. Dzięki temu podczas dalszego rozwijania swoich umiejętności nie będziesz musiał oduczać się niepoprawnego działania. Następnie nauczysz się modelować proste elementy, a później przejdziesz do pracy z materiałami. Zobaczysz, jak w prosty sposób stworzyć wysokiej jakości materiały. Po nauce modelowania w Blenderze, przejdziemy do poznania silnika renderującego Cycles. To darmowy silnik dedykowany Blenderowi. Przekonasz się, że przy użyciu darmowego oprogramowania możesz tworzyć wizualizacje, które w niczym nie różnią się od tych tworzonych w wiodących komercyjnych programach. Omówimy rodzaje świateł w Cycles, dowiesz się, jak je skonfigurować, aby otrzymać pożądany efekt. W kursie Blender + Cycles od podstaw będziesz pracować też na gotowych modelach przygotowanych przez naszego trenera. Na ich przykładzie zobaczysz, jak działają wybrane efekty np. głębia ostrości - depth of field czy efekt rozmycia - motion blur. Te podstawowe funkcje Cycles przydadzą Ci się wielokrotnie w Twojej dalszej samodzielnej pracy. Dodatkową atrakcją naszego szkolenia Blender dla początkujących jest omówienie light groups - stosunkowo nowej funkcji Blendera. Przekonasz się, jak z jej pomocą możesz usprawnić swoją pracę. Na koniec nasz trener opowie Ci o tajnikach postprodukcji wizualizacji w programie Affinity Photo, które sprawią, że Twoje wizualizacje będą wyglądać jeszcze lepiej.

Kurs - Blender od podstaw dla początkujących

Kiedy warto ukończyć kurs z oprogramowania Blender + Cycles?

Kurs z oprogramowania Blender + Cycles warto ukończyć, gdy jesteś architektem lub projektantem wnętrz i chcesz poszerzyć swój zakres usług o wykonywanie wizualizacji wnętrz. Fotorealistyczne wizualizacje przeniosą Twoje projekty na wyższy poziom i zdecydowanie usprawnią komunikację z klientem. Blender + Cycles to idealny wybór, gdy chcesz dodać tworzenie wizualizacji do portfolio Twoich usług. Darmowe oprogramowanie do modelowania 3D i dedykowany silnik renderujący umożliwią Ci wykonywanie doskonałej jakości wizualizacji. W naszym szkoleniu Blender zdobędziesz umiejętności niezbędne do tworzenia prostych modeli. Stosunkowo wysoki próg wejścia i pozornie nieprzyjazny interfejs to przeszkody, które dzielą Cię od wykonywania wysokiej jakości wizualizacji wnętrz. Nasze kursy Blender online dla architektów pomogą Ci je pokonać. Zwróć też uwagę, że choć oprogramowanie Blender + Cycles jest darmowe, jego licencja pozwala na komercyjne użycie efektów pracy w programie. To sprawia, że Blender + Cycles są doskonałą alternatywą dla innych wiodących programów do modelowania i tworzenia wizualizacji.

Kurs online Blender od podstaw - program szkolenia

Kompleksowy kurs Blender dla początkujących od podstaw online przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy pracy w programie. Po ukończeniu naszego szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz będziesz umiał swobodnie poruszać się w Blender + Cycles. Zobacz, czego nauczysz się w naszym kursie dla początkujących.

Blender - Omówienie interfejsu programu

Każdy program ma swój własny interface. Zazwyczaj wydaje się on zupełnie niezrozumiały i trudny w obsłudze. Ten kurs pokaże Ci że interface Blendera wcale nie jest taki straszny i z powodzeniem można się w nim swobodnie poruszać.

Modyfikacja obiektów w Blenderze

Z kursu dowiesz się jak można w prosty sposób edytować obiekty w programie – te nowe, które sam stworzysz, oraz te które możesz zaimportować do Blendera. Nauczysz się jakie są możliwości modyfikacji ręcznej oraz przy pomocy szeroko omówionych modyfikatorów.

Kurs - Blender od podstaw

Blender - Import modeli

Z kursu dowiesz się jak w bardzo prosty sposób importować modele do Blendera. Dużo modeli występuje już w formacie .blend oraz ma gotowe materiały, jednak czasem trzeba korzystać z uniwersalnych formatów .obj i  .fbx. To także nie stanowi dla Blendera problemu.

Tworzenie materiałów w Blenderze

Omówię rożne rodzaje materiałów oraz sposoby ich tworzenia. Zrozumiesz za co odpowiadają suwaki w podstawowym materiale – Principled BSDF, najczęściej wykorzystywanym. Dowiesz się co to materiały PBR i  jak je tworzyć. Bardzo łatwo stworzymy materiał metalu, szkła, a  także materiały z wykorzystaniem tekstur alpha, pozwalających bardzo szybko „wyciąć” różne kształty, oraz efektu translucency. Oba na przykładzie liścia. Poruszony zostanie także temat displacementu oraz różnicowania materiałów w modelu. Z  kursu dowiesz się także gdzie szukać dobrej jakości, darmowych tekstur.

Kurs online - Blender od podstaw

Cycles - Światła sztuczne oraz naturalne

Jedną z  ważniejszych kwestii, o ile nie najważniejszą, jest oświetlenie sceny. Nawet najlepiej wykonane modele oraz materiały nie dadzą zadowalającego efektu, jeżeli oświetlenie sceny będzie kiepsko zrobione. W kursie omówimy rodzaje świateł w Blenderze oraz pokażę Ci jak łatwo zrobić bardzo dobre, naturalne oświetlenie. Wykonamy oświetlenie światłem naturalnym oraz światłami sztucznymi.

Szkolenie Blender - od podstaw dla początkujących

Cycles - silnik renderujący dla Blendera

Blender posiada wbudowany silnik renderujący Cycles, który bardzo dobrze sprawdza się w wizualizacjach. Na pierwszy rzut oka wydaje się trudny ze względu na ilość ustawień. W praktyce jednak używa się zaledwie kilku z tych ustawień. W tym kursie pokażę Ci co jest istotne, a  czym nie warto sobie zawracać głowy.

Kurs online - Blender + Cycles - od podstaw

Blender - Efekt głębi ostrości - DOF oraz Motion Blur

Kurs porusza zagadnienia takie jak depth of field (DOF) oraz motion blur. Oba efekty nadają ciekawy wygląd wizualizacjom, który możesz teraz w  łatwy sposób wprowadzic w Twój warsztat pracy.

Szkolenie od podstaw - Blender

Light groups

Light groups to funkcja dodana w Blenderze niedawno. Wykorzystywana jest głównie do pracy przy scenach z wieloma różnymi światłami sztucznymi. Dzięki niej możesz w dowolny sposób modyfikować oświetlenie swojej sceny bez konieczności ponownych renderów. Brzmi super ? Tak właśnie jest ! Ten kurs pokaże Ci jak łatwo i efektywnie wykorzystać tą nowość w swojej pracy.


Postprodukcja

Kurs porusza zagadnienie postprodukcji – zarówno w Blenderze jak i w programie Affinity Photo, ze wskazaniem na ten drugi. Pokażę Ci kilka porad które nadadzą Twoim wizualizacjom lepszy finalny wygląd.

Kurs online - Blender od podstaw dla początkujących

Jakie są cele kursu online Blender dla początkujących?

Chcemy, abyś po ukończeniu naszego kursu umiał samodzielnie wykonać proste modele 3D i wizualizacje w darmowym oprogramowaniu Blender + Cycles. Szkolenie Blender od podstaw to ponad 11 godzin solidnej dawki wiedzy, która przybliży Ci program do modelowania i tworzenia wizualizacji. Zaczniesz od poznania interfejsu i konfiguracji programu. Następnie przejdziesz przez modelowanie prostych obiektów 3D. W części poświęconej modelowaniu materiałów nauczysz się zmieniać ich parametry i ustawienia tak, aby w każdej scenie wyglądały bardzo dobrze. Ostatnim etapem szkolenia Blender online dla początkujących jest render wizualizacji w Cycles i postprodukcja. Kurs możesz zacząć z zerową wiedzą o Blenderze. Poszczególne lekcje są tak zaplanowane, że osoby, które nigdy wcześniej nie miały z tym programem do czynienia będą nadążać za poleceniami trenera.

Podsumowanie

W kursie Blender od podstaw dla początkujących poruszone są wszystkie zagadnienia dotyczące swobodnej pracy w programie. Począwszy od pierwszego uruchomienia i skonfigurowania programu aż do postprodukcji gotowych renderów. Poza wiedzą ogólną, która jest głównym motywem tego kursu, poruszone są fragmenty wizualizacji wnętrz oraz budynku. Jeśli szukasz kompletnego kursu, który przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy, bez znajomości podstaw Blendera, to ten kurs jest stworzony dla Ciebie.

Szkoelenie - Blender od podstaw

Czego nauczysz się podczas naszego kursu Blender?

W szkoleniu Blender od podstaw dla początkujących online nauczysz się tworzyć proste modele 3D oraz renderować wizualizacje wnętrz i budynku. Kurs dla początkujących Blender da Ci doskonałą bazę do dalszego doskonalenia swoich umiejętności pracy w tym oprogramowaniu. Wyczerpujące szkolenie od podstaw otworzy przed Tobą szereg możliwości. W kolejnych kursach poświęconych oprogramowaniu Blender + Cycles będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i tworzyć coraz lepsze wizualizacje wnętrz.

Dlaczego warto ukończyć to szkolenie online z podstaw Blender + Cycles?

Kurs Blender od podstaw dla początkujących to obszerne szkolenie, w którym nauczysz się pracować w darmowym oprogramowaniu Blender. Warto uczyć się pracy w Blenderze z silnikiem renderującym Cycles w kursie internetowym. W ten sposób Ty sam decydujesz o tym, gdzie i kiedy chcesz się uczyć. Co więcej, podział kursu na krótkie lekcje wideo umożliwi Ci łatwe odnalezienie fragmentu szkolenia poświęconego konkretnemu zagadnieniu.

Autor naszego kursu, Jarosław Piszczek, jest architektem, który na co dzień korzysta z Blendera. Właśnie dlatego może dzielić się z Tobą sprawdzoną wiedzą, przetestowaną w pracy nad niezliczonymi projektami architektonicznymi i konstrukcyjnymi.

Kurs online - Podstawy Blendera

Jak długo trwa kurs dla początkujących z Blendera online?

Kurs Blender od podstaw dla początkujących to prawie 12 godzin nagrań. Tylko 96 lekcji dzieli Cię od zerowej wiedzy o oprogramowaniu Blender + Cycles do tworzenia swoich pierwszych modeli 3D i wizualizacji. Możesz przyjąć, że na każdą godzinę nagranych lekcji wideo powinny przypadać 3-4 godziny Twojej indywidualnej pracy. Warto od samego początku przyłożyć się do nauki i w pełni wykorzystać nasze szkolenie internetowe.

Dopiero poznaję Blender, czy ten kurs jest dla mnie?

Oczywiście! Kurs Blender - Szkolenie dla początkujących od podstaw online stworzyliśmy z myślą o architektach i projektantach wnętrz, którzy nie pracowali wcześniej w tym programie. Kolejność lekcji jest starannie przemyślana tak, aby osoby, które nie miały jeszcze kontaktu z Blenderem mogły bez trudu nadążać za trenerem. Dodatkowo, pamiętaj, że w każdej chwili możesz zatrzymać nagraną lekcję wideo lub ponownie odtworzyć trudniejszy fragment. Twoja nauka modelowania 3D i tworzenia wizualizacji w Blender + Cycles nie może polegać tylko na biernym oglądaniu szkoleń online. Samodzielna praca i próby tworzenia modeli i wizualizacji są kluczowym elementem nauki.

ZOBACZ WIĘCEJ ZWIŃ

Lista filmów

 • 00.01 - Wprowadzenie Zobacz darmową lekcję2 min 15 s
 • 00.02 - Skąd pobrać program Blender Zobacz darmową lekcję1 min 20 s
 • 01.01 - Pierwsze uruchomienie programu 3 min 35 s
 • 01.02 - Interface 6 min 4 s
 • 01.03 - Nawigacja w programie 2 min 22 s
 • 01.04 - Widoki 2 min 0 s
 • 01.05 - Widok ortographic oraz perspective 5 min 50 s
 • 01.06 - Przesuw, obrót, skala 4 min 10 s
 • 01.07 - Zatwierdzenie skali 5 min 0 s
 • 01.08 - Ustawienia jednostek 3 min 31 s
 • 02.01 - Tryb ogólny oraz tryb edycji 1 min 10 s
 • 02.02 - Elementy bryły - Vertex, edge, face 4 min 9 s
 • 02.03 - Widoki - Wireframe, solid, material preview, rendered 5 min 37 s
 • 02.04 - Edycja bryły - Dodawanie i usuwanie elementów 7 min 24 s
 • 02.05 - Edycja bryły - Podziały 8 min 25 s
 • 02.06 - Edycja bryły - Extrude 5 min 34 s
 • 02.07 - Edycja bryły - Insert 2 min 59 s
 • 02.08 - Edycja bryły - Bevel 5 min 15 s
 • 02.09 - Edycja bryły - Knife, bisect 6 min 36 s
 • 02.10 - Kursor 8 min 7 s
 • 02.11 - Edycja bryły - Spin 3 min 32 s
 • 02.12 - Edycja bryły - Pozostałe zagadnienia 3 min 5 s
 • 03.01 - Origin 6 min 13 s
 • 04.01 - Kopiowanie obiektów 7 min 15 s
 • 04.02 - Łączenie obiektów - join, parent 7 min 49 s
 • 05.01 - Snapy 10 min 52 s
 • 06.01 - Porządkowanie sceny 5 min 11 s
 • 06.02 - Ukrywanie i odkrywanie obiektów 2 min 44 s
 • 06.03 - Dodawanie nowych obiektów 4 min 15 s
 • 07.01 - Krzywe 9 min 17 s
 • 08.01 - Modyfikatory - Wprowadzenie 2 min 18 s
 • 08.02 - Modyfikatory - Array 11 min 0 s
 • 08.03 - Modyfikatory - Bevel 9 min 2 s
 • 08.04 - Modyfikatory - Boolean 6 min 52 s
 • 08.05 - Modyfikatory - Decimate 6 min 18 s
 • 08.06 - Modyfikatory - Mirror 6 min 1 s
 • 08.07 - Modyfikatory - Screw 4 min 44 s
 • 08.08 - Modyfikatory - Solidify 3 min 29 s
 • 08.09 - Modyfikatory - Subdivision surface 6 min 33 s
 • 08.10 - Modyfikatory - Wireframe 4 min 58 s
 • 08.11 - Modyfikatory - Displace 13 min 17 s
 • 08.12 - Modyfikatory - Simple deform 7 min 49 s
 • 08.13 - Modyfikatory - Wave 8 min 8 s
 • 08.14 - Modyfikatory - Geometry nodes - tylko informacje ogólne 5 min 35 s
 • 09.01 - Obszary robocze 8 min 20 s
 • 09.02 - Skróty klawiszowe 5 min 56 s
 • 09.03 - Addony 9 min 52 s
 • 10.01 - Modelowanie - Prosty stolik 9 min 33 s
 • 10.02 - Modelowanie - Szklanka 6 min 45 s
 • 10.03 - Import DXF - Modelowanie ścian budynku 22 min 44 s
 • 10.04 - Import modeli 12 min 2 s
 • 11.01 - Materiały - Wprowadzenie 3 min 24 s
 • 11.02 - Materiały - Base color 9 min 52 s
 • 11.03 - Materiały - Subsurface 3 min 40 s
 • 11.04- Materiały - Metallic 2 min 55 s
 • 11.05 - Materiały - Specular, roughness 4 min 44 s
 • 11.06 - Materiały - Anisotrophy 1 min 43 s
 • 11.07 - Materiały - Pozostałe właściwości 6 min 1 s
 • 11.08 - Materiały - Szkło 3 min 17 s
 • 11.09 - Materiały - Emission 7 min 57 s
 • 11.10 - Materiały - Alpha 5 min 3 s
 • 11.11 - Materiały - Translucency 10 min 47 s
 • 11.12 - Materiały - Ambient occlusion 5 min 11 s
 • 11.13 - Materiały - PBR 19 min 48 s
 • 11.14 - Materiały - Zmiana koloru tekstury 3 min 47 s
 • 11.15 - Materiały - Displacement 11 min 22 s
 • 11.16 - Materiały - Zróżnicowanie kolorów obiektów 5 min 30 s
 • 12.01 - Mapowanie - Cube 9 min 16 s
 • 12.02 - Mapowanie - Cylinder, sphere 5 min 54 s
 • 12.03 - Mapowanie - Pojedyncze face 6 min 39 s
 • 13.01 - Cycles - Omówienie silnika renderującego 29 min 41 s
 • 13.02 - Cycles - CPU czy GPU 3 min 52 s
 • 14.01 - Kamery 20 min 49 s
 • 15.01 - Oświetlenie - Wprowadzenie 4 min 25 s
 • 15.02 - Oświetlenie - Sun sky 15 min 21 s
 • 15.03 - Oświetlenie - HDRI 14 min 52 s
 • 15.04 - Oświetlenie - Światła sztuczne 15 min 8 s
 • 15.05 - Oświetlenie - Obiekty 4 min 24 s
 • 15.06 - Oświetlenie - IES 4 min 49 s
 • 16.01 - Biała scena - Override material 3 min 25 s
 • 17.01 - DOF 7 min 51 s
 • 17.02 - Motion blur 23 min 8 s
 • 18.01 - Render elements 4 min 6 s
 • 18.02 - Denoiser 5 min 8 s
 • 19.01 - Sceny - Światło zewnętrzne 12 min 2 s
 • 19.02 - Sceny - Światła sztuczne 8 min 7 s
 • 20.01 - Render - Ustawienia testowe 9 min 34 s
 • 20.02 - Render - Renderowanie fragmentu 3 min 8 s
 • 20.03 - Render - ustawienia finalne 9 min 15 s
 • 20.04 - Postprodukcja w blenderze 5 min 51 s
 • 21.01 - Lightgroups - Wprowadzenie 2 min 22 s
 • 21.02 - Lightgroups - Ustawienia 5 min 26 s
 • 21.03 - Lightgroups - Rendery finalne 6 min 32 s
 • 22.01 - Postprodukcja - Affinity Photo 25 min 3 s
 • 22.02 - Podsumowanie 41 sek
 • pliki-dodatkowe-blender-od-podstaw-01
 • pliki-dodatkowe-blender-od-podstaw-02

ZOBACZ WIĘCEJ ZWIŃ

Autor kursu

Jarosław Piszczek Architekt, Grafik 3D ocena: 5  

Absolwent wydziału budownictwa Politechniki Krakowskiej. Konstruktor z uprawnieniami. Na co dzień zajmuje się jednak grafiką 3D w zakresie wizualizacji – przede wszystkim architektury w firmie Do It Studio. W pracy korzysta z programu Blender. Więcej informacji o autorze oraz jego prac można znaleźć na stronie www.doit-studio.com


Kurs online Blender - cena

Możesz kupić dostęp do kursu Blender - Szkolenie dla początkujących od podstaw online na dwa sposoby. Poniżej znajdziesz porównanie tych opcji, które pomoże Ci podjąć decyzję. Zdecyduj czy wolisz otrzymać dostęp do pojedynczego kursu bez ograniczeń, czy jednak preferujesz czasowy dostęp do wszystkich szkoleń online.

Najpopularniejsza
Subskrypcja
149 zł
za miesiąc
przy zobowiązaniu
na rok
Zakup tradycyjny
197 zł
płatne jednorazowo
Dostęp do wszystkich kursów na stronie
Nie
Dostęp tylko do jednego kursu
Tak
Dostęp nieograniczony czasowo
Tak
Dostęp tylko na czas trwania subskrypcji
Nie
Możliwość pobierania materiałów
Tak
Sprawdź ofertę   Dodaj do koszyka

Kup kurs w prezencie

Chcesz podarować komuś kurs w prezencie? To bardzo proste!
Gdy kupisz kurs, wyślemy do Ciebie specjalny voucher z kodem. Osoba, której go przekażesz, będzie mogła w dowolnym momencie z niego skorzystać i dodać kurs do swojego konta.

Dodaj do koszyka jako prezent

Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam certyfikat po przerobieniu kursu?
Tak, po przerobieniu kursu można pobrać certyfikat pdf, który możemy zapisać na swoim komputerze. Do każdego z kursów wystawiany jest oddzielny certyfikat, który jest widoczny w prawym górnym rogu podstrony z danym kursem w panelu klienta.
Czy kursy dostępne są w wersji dvd czy elektronicznej?
Kursy dostępne są tylko w formie elektronicznej. Dzięki temu dostęp do nich jest natychmiastowy po dokonaniu przelewu.
Czy otrzymam fakturę VAT po dokonaniu zakupu?
Tak. Aby otrzymać fakturę należy podczas składania zamówienia zaznaczyć "Chcę otrzymać fakturę VAT" oraz uzupełnić potrzebne dane.
Jak szybko otrzymam dostęp do kursu?
Dostęp do kursu otrzymuje się kilka minut po wykonaniu przelewu.

W wypadku opłacenia zamówienia przelewem tradycyjnym czas realizacji zamówieni może zostać wydłużony od 1 do 3 dni roboczych.
Wybrałem kurs, który chcę kupić. Jak to zrobić?
Aby dokonać zakupu należy założyć konto, na którym zostanie udostępniony kurs. Następnie wybieramy materiał, który nas interesuje i dodajemy go do koszyka. Aby wyświetlić zawartość koszyka klikamy w "Mój koszyk”. Wówczas wyświetli nam się nasze zamówienie, możemy sprawdzić czy wszystko się zgadza oraz zaznaczyć czy chcemy otrzymać Fakturę VAT oraz wybrać formę płatności. Po akceptacji regulaminu i kliknięciu „zamów”, zostaniemy przekierowani do serwisu PayU poprzez, który możemy przelać pieniądze.

Po zaksięgowaniu pieniędzy kurs zostanie udostępniony na koncie, z którego zostało złożone zamówienie w zakładce "Moje kursy".
W jaki sposób mogę zapłacić za wybrany kurs?
Wpłaty dokonuje się poprzez Przelewy24, PayPal, karty kredytowej lub przy pomocy tradycyjnego przelewu.
Jak długo zakupiony kurs będzie dostępny na moim koncie?
Zakupione materiały będą dostępne na koncie bez limitu czasowego.
Jakie są różnice między zakupem pojedynczego kursu, a dostępem w ramach subskrypcji?
Kupując pojedynczy kurs otrzymujesz go bez żadnych ograniczeń czasowych.

Wykupując dostęp do wszystkich kursów w ramach subskrypcji otrzymujesz do nich dostęp na czas wykupionej subskrypcji - na 1 miesiąc lub na 12 miesięcy. Kursy te można oglądać tylko online po zalogowaniu się na swoje konto.
Czy mogę pobrać kursy udostępnione w ramach subskrypcji?
Nie, kursy udostępnione w ramach subskrypcji można oglądać tylko online po zalogowaniu się na swoje konto.
Czy mogę pobrać zakupiony pojedynczy kurs?
Nie, nie ma możliwości pobierania kursów. Kursy można pobierać tylko online. Natomiast oczywiście można pobierać pliki dodatkowe dołączone do kursów.

Przeczytaj o programie Blender na naszym blogu

Przejdź do bloga


Udało się! Kurs wylądował w koszyku.

Przejdź do koszyka

Aby dodać opinię, zaloguj się na swoje konto