Nowa funkcjonalność serwisu! Dostęp do wszystkich Tutoriali Premium za 59zł!

Data publikacji: 09-11-2017  |  Data aktualizacji: 31-03-2020  | Autor: Mateusz Ciećwierz

Nowa funkcjonalność serwisu! Dostęp do wszystkich Tutoriali Premium za 59zł!


Wprowadziliśmy właśnie nowy dodatkowy sposób udostępniania Tutoriali Premium. Obecnie możecie otrzymać dostęp do wszystkich Tutoriali Premium już za 59 zł na przez 30 dni. Przez ten czas możecie przerabiać wszystkie Tutoriale Premium dostępne na stronie. Jedyne ograniczenie jakie występuje w tym wypadku, to konieczność przerabiania Tutoriali Premium online. Nie ma możliwości zapisu filmów. Mamy jednak nadzieje, że wynagrodzimy wam tą niedogodność udostępniając wszystkie lekcje z tego działu. Oczywiście jeśli wolicie, to nadal możecie wykupywać dostęp do pojedynczych Tutoriali Premium i korzystać z nich bez żadnych ograniczeń. 

Wiemy, że biblioteka Tutoriali Premium nie jest obecnie bardzo obszerna, ale mamy nadzieje, że taka forma ich udostępniania wpłynie pozytywnie na rozwój tego działu.

Dostęp do wszystkich Tutoriali Premium - 3ds Max, Sketchup i inne - 01

Obecnie znajdziecie tu głównie lekcje ze Sketchupa i 3ds Maxa, ale znajdą się też inne nie mniej interesujące :).

Dostęp do wszystkich Tutoriali Premium - 3ds Max, Sketchup i inne - 01

Wprowadzenie tego rozwiązania zbiegło się z nowym Tutorialem Premium poświęconego programom Sketchup i LayOut dostępnego pod tym adresem. Zobaczycie w nim jak korzystając z tych programów wykonacie prostą dokumentacje techniczną.

Mamy nadzieje, że zarówno nowa forma udostępniania jak i nowy Tutorial Premium przypadną wam do gustu :).Autor

Mateusz Ciećwierz Architekt, grafik 3d

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Założyciel serwisu CG Wisdom. Autor ponad 25 kursów z oprogramowania 3ds Max i V-ray. Fan gier, komiksów i starych samochodów.

Przeczytaj o programie na naszym blogu