Nowość - Dostęp do wszystkich kursów w ramach abonamentu!

Data publikacji: 22-02-2021  |  Data aktualizacji: 22-02-2021  | Autor: Mateusz Ciećwierz

Nowość - Dostęp do wszystkich kursów w ramach abonamentu!


Przyznam, że zastanawiałem się nad tym od dłuższego czasu i w końcu zdecydowałem. Czas wprowadzić w CG Wisdom dostęp do kursów w formie subskrypcji. Na razie potraktujcie to jako 1-2 miesięczny test, który zobaczymy, jak się sprawdzi w praktyce. Możliwe, że będą jeszcze wprowadzane drobne zmiany :)

Osobiście dostrzegam wiele plusów tego rozwiązania i myślę, że Wy też powinniście być z niego zadowoleni. Tym bardziej, że nadal pozostaje możliwość kupowania kursów pojedynczo, więc jeśli ktoś będzie wolał taką formę dostępu do materiałów, to nadal będzie mógł z niej korzystać.


Jakie są zalety kupowania abonamentu?

  • Wielokrotnie otrzymywałem pytania, czy istnieje możliwość kupowania tylko części kursu, ponieważ kogoś interesował tylko jego fragment, a nie całość. W takim wypadku możemy wykupić dostęp do wszystkich kursów i przerobić tylko interesujące nas części.
  • Posiadając dostęp do wszystkich kursów, istnieje większa szansa na zapoznanie się z treściami, które nie interesowały nas na tyle, by wykupić pojedynczy kurs. Natomiast mogą nas ciekawić na tyle, że jeśli już i tak opłaciliśmy dostęp do wszystkich materiałów, to rzucimy na nie okiem. Być może w ten sposób zainteresujemy się programem, który wydawał sią nam za trudny, a po przerobieniu kilku lekcji jednak nie okaże się taki straszny?
  • Wykupując abonament, otrzymasz dostęp do wszystkich aktualizacji, nowych kursów oraz tutoriali premium. W tym roku planujemy dodawać jeszcze więcej materiałów, aby zdecydowanie się na abonament stało się jeszcze bardziej opłacalne :)
  • Nowe kursy coraz częściej będą kosztować pojedynczo w okolicach 250-300 zł, więc wykupienie subskrypcji staje się coraz bardziej korzystne.
  • Koszt abonamentu w porównaniu do sumy cen wszystkich kursów jest wielokrotnie niższy.

Na początek uruchomiliśmy 3 warianty abonamentów: plan miesięczny, półroczny oraz roczny. Uważam, że roczny dostęp do biblioteki naszych wszystkich kursów umożliwi tak bardzo ponieść swoje kwalifikacje, że inwestycja ta zwróci się bardzo szybko :).

Sprawdź ofertę abonamentów

Autor

Mateusz Ciećwierz Architekt, grafik 3d

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Założyciel serwisu CG Wisdom. Autor ponad 25 kursów z oprogramowania 3ds Max i V-ray. Fan gier, komiksów i starych samochodów.

Przeczytaj o programie Sketchup na naszym blogu