Poradnik, blog o grafice komputerowej 2D i 3D - Poradnik zbrush - poradniki od CGwisdom.pl

 1. Zbrush - Jak zainstalować pędzle? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak zainstalować pędzle? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego poradnika dowiecie się jak dodać do waszego Zbrusha dodatkowe pędzle.
 2. Zbrush - Jak usunąć obiekt? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak usunąć obiekt? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego krótkiego poradnika dowiesz się jak skasować obiekt w programie Zbrush.
 3. Zbrush - Jak zapisać projekt? Zbrush - Jak zapisać projekt? Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jak zapisać swój projekt w programie Zbrush.
 4. Zbrush - Jak pomalować model? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak pomalować model? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jak pomalować swoją rzeźbę w trybie polypaint.
 5. Zbrush - Jak usunąć Zsphere? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak usunąć Zsphere? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego krótkiego poradnika dowiesz się jak usunąć Zsphere :)
 6. Zbrush - Jak zaimportować plik typu obj? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak zaimportować plik typu obj? Poradnik, tutorial Zbrush W tym poradniku pokażemy Ci w jaki sposób zaimportować pliki OBJ w programie Zbrush.
 7. Zbrush - Jak wypełnić dziurę w obiekcie? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak wypełnić dziurę w obiekcie? Poradnik, tutorial Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jak załatać dziurę w obiekcie w programie Zbrush.
 8. Zbrush - Jak wykonać symetryczne odbicie subtoola? Poradnik, tutorial Zbrush - Jak wykonać symetryczne odbicie subtoola? Poradnik, tutorial Zbrush W tym poradniku zobaczycie jak wykonać symetryczne odbicie subtoola w programie Zbrush.
 9. Zbrush - Z jakich pędzli korzystać? Poradnik, tutorial Zbrush - Z jakich pędzli korzystać? Poradnik, tutorial Zbrush W tym poradniku postaramy się nakierować z jakich pędzli warto korzystać w programie Zbrush :)
 10. Czy Zbrush jest darmowy? Poradnik Czy Zbrush jest darmowy? Poradnik Zbrush Z tego poradnika dowiesz się czy Zbrush to darmowy program :)
 11. Porównanie Zbrush oraz Zbrush Core - Najważniejsze różnice - Poradnik Porównanie Zbrush oraz Zbrush Core - Najważniejsze różnice - Poradnik Zbrush Z tego poradnika dowiesz się jakie są najważniejsze różnice między Zbrushem, a Zbrushem w wersji Core.