Artykuły - darmowe modele

  1. SketchUp - 3D Warehouse - Co to jest i jak z niego korzystać? - Biblioteka modeli - Poradnik, tutorial SketchUp - 3D Warehouse - Co to jest i jak z niego korzystać? - Biblioteka modeli - Poradnik, tutorial Sketchup, Poradniki Gotowe modele 3D znacznie ułatwiają pracę nad projektami, a SketchUp dysponuje bazą z milionami darmowych obiektów. Dowiedz się więcej!
  2. Duża aktualizacja na ModelUpie - 50 nowych modeli do SketchUpa Duża aktualizacja na ModelUpie - 50 nowych modeli do SketchUpa Sketchup, Darmowe materiały, Nowości Portal ModelUp przechodzi gruntowną przebudowę. Od dziś dostępna jest nowa kategoria modeli Premium z 50 produktami wysokiej jakości.
  3. ModelUp – portal z modelami SketchUp wysokiej jakości ModelUp – portal z modelami SketchUp wysokiej jakości Sketchup, Nowości W artykule opisuję ModelUp: nowo powstały portal ze znakomitymi (i darmowymi!) modelami dla SketchUpa.
  4. Darmowe modele 3d - Szczegółowe konstrukcje budynków - SketchUp Darmowe modele 3d - Szczegółowe konstrukcje budynków - SketchUp Sketchup, Darmowe materiały Obszerna biblioteka połączeń konstrukcyjnych przedstawionych szczegółowo w swej konstrukcji od inżynierów z (IMI) International Masonry Institute
  5. 3dsky - Strona z darmowymi modelami 3d i teksturami 3dsky - Strona z darmowymi modelami 3d i teksturami Darmowe materiały Ciąg dalszy serwisów z modelami i teksturami do wizualizacji
  6. Darmowe modele 3D i materialy od vismats.com Darmowe modele 3D i materialy od vismats.com Darmowe materiały Darmowe modele 3d oraz materiały, dzięki którym Twoje wizualizację zmienią się nie do poznania. Zajrzyj! :)
  7. Darmowe modele 3d - Carl Hansen Darmowe modele 3d - Carl Hansen Darmowe materiały Bardzo dobre modele 3d firmy Carl Hansen zupełnie za darmo!
  8. Darmowe modele mebli z serwisu Turbosquid Darmowe modele mebli z serwisu Turbosquid Darmowe materiały Kolejna porcja darmowych mebli, które można znaleźć na serwisie Turbosquid. Kilka z nich jest naprawdę wysokiej jakości!
  9. Darmowe modele 3d z serwisu Turbosquid Darmowe modele 3d z serwisu Turbosquid Darmowe materiały Na serwisie Turbosquid.com regularnie pojawiają się nowe darmowe modele. Część z nich jest naprawdę wysokiej jakości.