Nadchodzi najnowsza wersja programu Marvelous Designer!

Data publikacji: 29-08-2017  |  Data aktualizacji: 31-03-2020  | Autor: Mateusz Ciećwierz

Nadchodzi najnowsza wersja programu Marvelous Designer!

Już niedługo zostanie wydana najnowsza wersja programu Marvelous Designer z numerem 7. Standardowo zostało kilka dodatkowych opcji, które ułatwią i przyśpieszą pracę z programem. Jednymi z ciekawszych funkcji, które mogą się regularnie przydawać jest np. automatycznie tworzenie różnego rodzaju szwów w miejscu połączenia materiałów lub dodawanie suwaków, które można rozsuwać w czasie rzeczywistym.

Prezentacje nowych funkcji możecie zobaczyć w filmie poniżej.

 

Jeśli jeszcze nie znacie programu Marvelous Designer, to koniecznie nadróbcie zaległości. Obecnie nie znajdziecie lepszego tak przystępnego programu do przygotowywania naturalnie wyglądających tkanin. Jeśli chcielibyście zobaczyć jak działa w praktyce, to zachęcamy do zapoznania się z naszymi dwoma kursami. Jeden z przygotowaniem wizualizacji sypialni w programie 3ds Max, a drugi poświęcony w 100% programowi Marvelous Designer.

Autor

Mateusz Ciećwierz Architekt, grafik 3d

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Założyciel serwisu CG Wisdom. Autor ponad 25 kursów z oprogramowania 3ds Max i V-ray. Fan gier, komiksów i starych samochodów.

Przeczytaj o programie na naszym blogu