Czy Archicad jest trudny? Poradnik

Data publikacji: 20-11-2019  |  Data aktualizacji: 30-03-2020  | Autorka: Iza Łuszczkiewicz

Czy Archicad jest trudny? Poradnik


Kiedy rozpoczynamy pracę z projektowaniem Archicad może wydawać nam się trudny. Nie znając całego podłoża i specyfiki pracy architekta interfejs programu i jego mnogość opcji na samym początku trochę przeraża. Natomiast zawsze coś czego wcześniej nie znaliśmy będzie w nas wzbudzać niepokój.

Na zdecydowany plus dla osób, które nie znały żadnego programu do projektowania jest to, że to co narysujemy jesteśmy w stanie od razu zobaczyć w postaci modelu. Takie ćwiczenia zdecydowanie pomagają nam zrozumieć jak to wszystko działa i przestawić nasz mózg na zupełnie inną pracę.

Jeżeli chcecie spróbować już jednym z lepszych rozwiązań jest zakup kursu przez Internet i ćwiczenia w domu. Na naszej stronie internetowej oferujemy szereg kursów Archicada, które zaczynają się już od poziomu początkującego. Możecie nauczyć się wszystkiego od podstaw przez tworzenie rzutów, modeli mieszkań i budynków poprzez dokumentację techniczną a na końcu wizualizację.

Jeżeli natomiast jesteś już użytkownikiem programów do projektowania, ale z jakiegoś powodu chcesz zmienić oprogramowanie, w którym działasz lub twoja nauka Archicada się zatrzymała i nie możesz z jakimś problemem ruszyć dalej, również zobacz co mamy do zaoferowania na stronie. Oprócz kursów Archicada znajdziecie też tam pojedyncze tutoriale, które wyjaśniają najpopularniejsze problemy, z jakimi spotykają się użytkownicy programu.

Zapraszamy! 

Autorka

Iza Łuszczkiewicz Architekt

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Prowadzi swoje biuro architektoniczne w Katowicach. Swoją działalność zawodową łączy z prowadzeniem szkoleń w zakresie obsługi Archicada.

Przeczytaj o programie Archicad na naszym blogu